D'Eyeko SHORT BLACK
  • D'Eyeko SHORT BLACK
  • D'Eyeko SHORT BLACK

D'Eyeko SHORT BLACK

210 ден.
Производител: D`eyeko
Шифра на производ: D'Eyeko SHORT BLACK
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание,
со овие лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот.
Лесни и водоотпорни.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

D`eyeko D'Eyeko SHORT BLACK Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот. Лесни и водоотпорни. .. Category: Трепки  >  Снопчиња Product #: D'Eyeko SHORT BLACK Regular price: 210 ден. 210
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS