D'Eyeko DOUBLE 2002
  • D'Eyeko DOUBLE 2002
  • D'Eyeko DOUBLE 2002

D'Eyeko DOUBLE 2002

250 ден.
Производител: D`eyeko
Шифра на производ: DE2002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Меки, лесни и со природен изглед, двослојни.
Изработени од природно влакно. 
100% рачна изработка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

D`eyeko D'Eyeko DOUBLE 2002 Меки, лесни и со природен изглед, двослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. .. Category: Трепки  >  Двослојни трепки Product #: DE2002 Regular price: 250 ден. 250
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS