D`eyeko

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ardell Demi WISPIES Ardell Demi WISPIES
Лесни Повеќекратни Безбедни и стерилни Лесно се нанесуваат Пристапни ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
D'Eyeko DOUBLE 2001 D'Eyeko DOUBLE 2001
Меки, лесни и со природен изглед, двослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
D'Eyeko DOUBLE 2002 D'Eyeko DOUBLE 2002
Меки, лесни и со природен изглед, двослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
D'Eyeko LENGHTENING 908 D'Eyeko LENGHTENING 908
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko LENGHTENING 909 D'Eyeko LENGHTENING 909
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko LENGHTENING 915 D'Eyeko LENGHTENING 915
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko LONG BLACK D'Eyeko LONG BLACK
Додајте им на трепките пополн, нагласен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko MEDIUM BLACK D'Eyeko MEDIUM BLACK
Додајте им на трепките пополн, природен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko NATURAL 912 D'Eyeko NATURAL 912
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko NATURAL 913 D'Eyeko NATURAL 913
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko NATURAL 916 D'Eyeko NATURAL 916
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko NATURAL 917 D'Eyeko NATURAL 917
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko NATURAL 918 D'Eyeko NATURAL 918
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko NATURAL 919 D'Eyeko NATURAL 919
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка...
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko SHORT BLACK D'Eyeko SHORT BLACK
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko SUPER FULL 901 D'Eyeko SUPER FULL 901
Меки, лесни и со природен изглед, за волумен. Изработени од природно влакно.  100% рачна изра..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS