Термална фолија

Термална фолија

79 ден.
Производител: 7th Heaven
Шифра на производ: 1205
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Термална фолија за зголемување на ефектот од маските за тело.

Ја затоплува кожата и ги отвора микро-порите, па активните состојки навлегуваат

длабоко во епидермисот и значително ја подобрува структурата на кожата.

Одлична е и за појачување на дејството од анти-целулитни креми.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: termalna, folija, telo, tretman
7th Heaven Термална фолија Термална фолија за зголемување на ефектот од маските за тело. Ја затоплува кожата и ги отвора микро-порите, па активните состојки навлегуваат длабоко во епидермисот и значително ја подобрува структурата на кожата. Одлична е и за појачување на дејството од анти-целулитни креми.   .. Category: Маски  >  Маски за тело Product #: 1205 Regular price: 79 ден. 79
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS