Анти-Целулит

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло за масажа Рузмарин THE BODY`S 500/1000мл
Масло за масажа РУЗМАРИН Збогатено со етерично масло од Рузмарин, Лимон и Витамин Е Интензивно..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Масло за масажа Анти Целулит THE BODY`S 1000мл
Масло за масажа Анти Целулит Збогатено со Витамин А и Е, екстракт од бршлен Го засилува и забрзув..
840 ден.
без ДДВ: 712 ден.
Anesi Silhouette Firm & Tone 500ml.
Иновативна формула со 2 комплементарни активни компоненти. Првата компонента од авокадо, ши путер и ..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.

Распродадено

Распродадено

Anesi Silhouette BodyShape+ 500ml.
Формулирана со црвени алги Gelidium Cartilagineum и Zingiber Zerumbet за намалување на сан..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Anesi Silhouette Body & Salt 500ml.
Гел крема со ефект на редуцирање која содржи минерални морски соли и екстракти од морски треви кои и..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Anesi Silhouette Thermoslim Cream 500ml.
Најновата термоактивна крема со технолошки напредни активни состојки кои можат да го намалат цел..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Термо-Активна Крема против ЦЕЛУЛИТ ANESI 500мл
Мулти-фазна, термо-активна Емулзија со кофеински Липозоми, Гуарана, екстракти од Л-Карнитин. Прав..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
Растеглива Фолија (за третмани за Слабеење) 300м
Во комбинација со третман за слабеење, ги загрева и топи масните наслаги на телото. Помага Активн..
770 ден.
без ДДВ: 653 ден.
Четка за Парафанго третман (Дрвена) FITOLAB
Рачно изработена, прецизна четка со дрвена рачка. Тежина: 60гр ..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.
Масло за Масажа (за Затегање на Опуштена кожа) ANESI 150мл
Коктел од есенцијални масла со Ylang Ylang (стимулира и затегнува), марјорам, мандарина (затегнува ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Крема за Зацврстување на кожата ANESI 500мл
Содржи голема доза на Centella Asiatica, еластин и органски силикон, и го надоместува недостатоко..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
Ампули против Мек ЦЕЛУЛИТ ANESI 10мл
За третирање на мек и одематски целулит: Можност за јонизација и идеален за комбинирање со коз..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Ампули против Цврст ЦЕЛУЛИТ ANESI 10мл
За третирање на цврст и компактен целулит: Содржи екстракти од лимон и кофеин Може да се јон..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS