MEN Deep Pore Peeloff- за длабинско чистење на порите
  • MEN Deep Pore Peeloff- за длабинско чистење на порите
  • MEN Deep Pore Peeloff- за длабинско чистење на порите
  • MEN Deep Pore Peeloff- за длабинско чистење на порите
  • MEN Deep Pore Peeloff- за длабинско чистење на порите

MEN Deep Pore Peeloff- за длабинско чистење на порите

110 ден.
Производител: 7th Heaven
Шифра на производ: 1501
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Маска за мажи, за длабинско чистење на порите.

Го отстранува себумот и нечистотиите од порите.

Ќе се изненадите колку мртви клетки остануваат на маската.

Почувствувајте вистински чиста и подмладена кожа.

Состојки: Босилок, сол од Мртво море и изворска вода.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: maska, mazi, lice, cistenje, pori
7th Heaven MEN Deep Pore Peeloff- за длабинско чистење на порите Маска за мажи, за длабинско чистење на порите. Го отстранува себумот и нечистотиите од порите. Ќе се изненадите колку мртви клетки остануваат на маската. Почувствувајте вистински чиста и подмладена кожа. Состојки: Босилок, сол од Мртво море и изворска вода.     .. Category: Маски  >  Маски за мажи  >  Мажи Product #: 1501 Regular price: 110 ден. 110
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS