Третман за коса со Манука Мед 7`TH HEAVEN
  • Третман за коса со Манука Мед 7`TH HEAVEN
  • Третман за коса со Манука Мед 7`TH HEAVEN
  • Третман за коса со Манука Мед 7`TH HEAVEN
  • Третман за коса со Манука Мед 7`TH HEAVEN

Третман за коса со Манука Мед 7`TH HEAVEN

79 ден.
Производител: 7th Heaven
Шифра на производ: 1106
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Нашата златна маска од Манука Мед (природен чист волшебен нектар), кокос и
хранливо масло од Абисинија богато со Омега 3, ја потхрануваат оштетената коса.
 
Тераписка маска за длабински третман која ја обвиткува фоликулата
за интензивна исхрана и обновување од коренот до врвот.
 
Состојки: Мед, Абисиниско масло, Кокос.
Погодна за: Нормална коса.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: maska, kosa, manuka, med, maslo
7th Heaven Третман за коса со Манука Мед 7`TH HEAVEN Нашата златна маска од Манука Мед (природен чист волшебен нектар), кокос и хранливо масло од Абисинија богато со Омега 3, ја потхрануваат оштетената коса.   Тераписка маска за длабински третман која ја обвиткува фоликулата за интензивна исхрана и обновување од коренот до врвот.   Состојки: Мед, Абисиниско масло, Кокос. Погодна за: Нормална коса. .. Category: Коса  >  Маски Product #: 1106 Regular price: 79 ден. 79
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS