Лакови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Mirror лак (со ефект на огледало) GNAIL 15мл
Кристално огледални нокти само со лак (без печење)!   ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Растворувач на стари (засушени) лакови CRISNAIL 30мл
Имате богатство засушени или згуснати стари лакови? Овој корисен растворувач, повторно ќе ги направ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ
Супер-траен лак во 1-2 чекори, без печење со UV ламба:  Нанесувате лак во боја (избор од ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
МИНИ СЕТ (сребрена и златна) 4х3,5мл.CRISNAIL
• Густина - идеална за артистички декорации, можност за  имагинација и обликување на разни фор..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
МИНИ СЕТ (Црвен и француски маникир) 4х3,5мл.CRISNAIL
• Густина - идеална за артистички декорации, можност за  имагинација и обликување на разни фор..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
МИНИ СЕТ (Француски маникир) 4х3,5мл.CRISNAIL
• Густина - идеална за артистички декорации, можност за  имагинација и обликување на разни фор..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
МАТ лак (дизајн врз Сјајни нокти) GNAIL 9 мл
Со овој лак, било кој сјаен лак, ќе го претворите во МАТ. Наменет за дизајнирање на божествени..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
СЈАЈ лак (дизајн врз Матирани нокти) GNAIL 9 мл
Со овој лак, било кој мат лак, ќе го претворите во СЈАЕН. Наменет за дизајнирање на божествени..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл
• Diamond Base Coat- Зацврстувач за нокти со дијамантска пудра и UV филтри.  • Express Dry O..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Розе лакови за нокти CRISNAIL 14мл Розе лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Виолетови лакови за нокти CRISNAIL 14мл Виолетови лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Зелени лакови за нокти CRISNAIL 14мл Зелени лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Црни и Сиви лакови за нокти CRISNAIL 14мл Црни и Сиви лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Сини лакови за нокти CRISNAIL 14мл Сини лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Кафени лакови за нокти CRISNAIL 14мл Кафени лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS