Urban Defense

Urban Defense
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
URBAN BlueDefense серум 30мл.
Заштитен концентриран серум содржи активни состојки, кои ја обновуваат оштетената кожа и ја штитат о..
1.380 ден.
без ДДВ: 1.169 ден.
URBAN BlueDefense крем 50мл.
Обезбедува висока хидратација на кожата. Содржи ексклузивен пептид од какао кој ја штити кожата од в..
1.380 ден.
без ДДВ: 1.169 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS