Fresh Mix Jelly

Fresh Mix Jelly

Свежо активирани серуми и таргетирани решенија за нега на лице

Вашата кожа е единствена и неверојатно паметна. Создадена да се грижи за вас и да ве зажтитува од надворешните влијанија. Се адаптира на надворешната средина и се справува со внатрешните влијанија како што се стресот и останатите фактори предизвикани од животниот стил. Тоа може да доведе до непредвидливи појави на кои им е потребно брзо опоравување за здрава и среќна кожа.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Fresh Mix Jelly Хијалуронска киселина 20мл.
Ниско молекуларната Хијалуронска киселина заедно со Хидро гел ја хидрира кожата, осветлува и ги попо..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Fresh Mix Jelly Витамин Б5 Пантенол 20мл.
Пријатниот Пантенол (B5) измешан со Хидро гел ја смирува иритацијата на кожата, ја хидрира и омекнув..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Fresh Mix Jelly Витамин Б3 Нијацинамид 20мл.
Зајакнувачот на кожа Нијацинамид (Б3) заедно со Хидро гел, ја чисти кожата, ги минимизира порите и в..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
 Fresh Mix Jelly Витамин Ц 20мл.
Fresh Mix Jelly Витамин Ц  Хидро гел – Антиоксидантот Витамин Ц заедно со Хидро гел ја осветлув..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS