ЦЕЛУЛАР-3 Крем за Обновување ANESI 50 мл.

ЦЕЛУЛАР-3 Крем за Обновување ANESI 50 мл.

1.670 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANL03
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Биотехнолошки активен крем за лице за третман на 3-те главни причини за стареење. Формулиран со ProgelineTM, биомиметички пептиди кои ги ремоделираат контурите на кицето, екстракт од Малт за прочистување на темните дамки и 3 фактори за раст.

Текстура: крем

  • Комплетен anti-age крем кој ги третира сите симптоми на стареењето
  • Долготраен хидратантен ефект
  • Зацврстува и ги редуцира мимичните линии и брчките брзо и видливо

Активни состојки:

  • ProgelinTM
  • Екстаркт од Малт
  • 3 фактори за раст

Начин на употреба: Нанесете на чисто лице и врат по серумот избегнувајќи ги контурите околу очите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Anesi ЦЕЛУЛАР-3 Крем за Обновување ANESI 50 мл. Биотехнолошки активен крем за лице за третман на 3-те главни причини за стареење. Формулиран со ProgelineTM, биомиметички пептиди кои ги ремоделираат контурите на кицето, екстракт од Малт за прочистување на темните дамки и 3 фактори за раст. Текстура: крем Комплетен anti-age крем кој ги третира сите симптоми на стареењето Долготраен хидратантен ефект Зацврстува и ги редуцира мимичните.. Category: Лице  >  Cellular 3 Product #: ANL03 Regular price: 1.670 ден. 1.670
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS