ЦЕЛУЛАР-3 3GF Серум ANESI 30мл.

ЦЕЛУЛАР-3 3GF Серум ANESI 30мл.

1.330 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANL01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Биотехнолошки серум формулиран со 3 фактори за раст. Овие фактори пополнуваат густината на кожата, ја ремапираат контурата на лицето, ја намалуваат длабочината на брчките и го минимизираат формирањето на порите

Текстура: гел

  • Забрзување на регенерацијата на кожата
  • Зголемување на густината на ткивата
  • Промовирање на соодветна клеточна регенерација и обновување

Начин на употреба: Нанесете на чисто лице и врат пред кремот избегнувајќи ги контурите околу очите.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Anesi ЦЕЛУЛАР-3 3GF Серум ANESI 30мл. Биотехнолошки серум формулиран со 3 фактори за раст. Овие фактори пополнуваат густината на кожата, ја ремапираат контурата на лицето, ја намалуваат длабочината на брчките и го минимизираат формирањето на порите Текстура: гел Забрзување на регенерацијата на кожата Зголемување на густината на ткивата Промовирање на соодветна клеточна регенерација и обновување Начин на употреба: Нан.. Category: Лице  >  Cellular 3 Product #: ANL01 Regular price: 1.330 ден. 1.330
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS