Стајлинг

Стајлинг

Замислете, стајлинг производ што истовремено ја негува вашата коса и ја прави неодолива

и совршено послушна. Тука ќе го најдете вашиот омилен стилист за коса: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KAY PRO GARLIC спреј со ЛУК 250ml.
Кондиционирачки спреј за коса со екстракти од лук. БЕЗ ПЛАКНЕЊЕ. Косата ја прави сјајна, мазна и ..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
LAKME Deep Care - сет за оштетена коса
Сетот содржи: шампон Deep Care 300мл. кондиционер Deep Care 300мл. маска Deep Care 300мл. ..
2.880 ден.
без ДДВ: 2.441 ден.
Спреј за покривање Бели влакна (Инстант ефект) KAYPRO 75мл
Спреј за брзо покривање на подраснат корен и бели влакна: Одлична покривност  Отпорен н..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Крема за Обликување Локни (не се измива) KAYPRO 200МЛ Крема за Обликување Локни (не се измива) KAYPRO 200МЛ
Крем за обликување на локни Замислете ги вашите локни како никогаш до сега - прекрасно стилски об..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
Лак за коса со Долготраен ефект (Природен изглед) 300мл
Мека и свилена коса со долготраен ефект. + Невидлив + Не остава траги + И дозволува н..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Лак за коса со Долготраен ефект (Природен изглед) 400мл
Мека и свилена коса со долготраен ефект. + Невидлив + Не остава траги + И дозволува н..
129 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Лак за коса (Пченица и Омега 3/6) REBEEL 500мл
ПРОТЕИН ОД ПЧЕНИЦА: ја заштитува структурата на косата и длабински ја хидрира. Активна состојка со а..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Лак за коса (масло од Памук и Еластин) REBEEL 300мл
МАСЛО ОД ПАМУК: Маслото од памук, содржи богатство од анти-оксиданси и витамин Е (убаво ја потхранув..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Пена за коса (Арган и Кератин) REBEEL 300мл
МАСЛО ОД АРГАН: аргановото масло ги лекува оштетените врвови и длабоко ја хидрира слабата и кршлива ..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Лак за коса (Арган и Кератин) REBEEL 750мл
МАСЛО ОД АРГАН: аргановото масло ги лекува оштетените врвови и длабоко ја хидрира слабата и кршлива ..
360 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Лак за коса (Арган и Кератин) REBEEL 500мл
МАСЛО ОД АРГАН: аргановото масло ги лекува оштетените врвови и длабоко ја хидрира слабата и кршлива ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
СИСТЕМ за трајно исправување на коса (со кератин) KAYPRO СИСТЕМ за трајно исправување на коса (со кератин) KAYPRO
Китот содржи:  1 x (Чекор 1) Шампон 20мл 1 x (Чекор 2) Крема 100мл 1 x (Чекор 3) Маска 20м..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Гел за Исправување (Пеглање) LAKME 150мл
Термичка заштита. Контрола при исправувањето.   ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0   ТИП Н..
360 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Лосион за Волумен LAKME 250мл
Лосионот се разнесува со широка четка. Дава волумен и форма. Косата сепак останува флексибилна и ле..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
Активатор за Виткање Локни LAKME 150мл
Крема за виткање, со средна цврстина, што ги дефинира локните во твојата коса. Со Мемори ефект што ..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Пена за Екстремна Цврстина LAKME 300мл
Максимално зацврстување. Не остава остатоци.   ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 4 ТИП НА КОСА: За ..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS