Четки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
TERMIX Soft – Четка за тенка коса TERMIX Soft – Четка за тенка коса
Четката за коса Termix Evolution Soft е специјално дизајнирана за нега на тенка коса ..
960 ден.
без ДДВ: 814 ден.
TERMIX Professional – Четка за фенирање TERMIX Professional – Четка за фенирање
Професионална алуминиумска термална четка со најлонски влакна, идеална за сите типови на фризури. Ал..
660 ден.
без ДДВ: 559 ден.
TERMIX Plus – Четка за средно густа коса TERMIX Plus – Четка за средно густа коса
НАЈДОБАР СОЈУЗНИК НА ГУСТАТА КОСА Четка за коса дизајнирана со специјални јонизирани влакна со ви..
960 ден.
без ДДВ: 814 ден.
TERMIX Nature – револуционерна четка TERMIX Nature – револуционерна четка
Голема технолошка револуција Прва четка за коса која постигнува почист, поздрав воздух. TERM..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
TERMIX Basic – Четка за средно густа коса TERMIX Basic – Четка за средно густа коса
ИДЕАЛНА ЗА СУВА КОСА Влакната на четката Evolution Basic се идеални за типови на коса с..
960 ден.
без ДДВ: 814 ден.
Четка за расчешлување KEPRO Четка за расчешлување KEPRO
Четка за расчешлување со двојно дејство: ја расчешлува косата и ја прави посјајна. Ергономски диз..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Четка за многу густа, силна коса Ø60 TERMIX
Четка дизајнирана со специјални моќни јонски влакна за густа коса, тешка за исправување. TER..
1.540 ден.
без ДДВ: 1.305 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS