Дезинфекција

Дезинфекција
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Антибактериски сапун IMMUNITY 150гр. Nesti Dante
Сапунот IMMUNITY е специјално дизајниран за комплетна дезинфекција благодарејќи на механичкото отстр..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Гел за дезинфекција на раце Nesti Dante 500мл.
Брза и безбедна дезинфекција без плакнење. Не ја суши кожата. Содржи 65% денатуриран алкохол. ..
510 ден.
без ДДВ: 432 ден.
Био Спет 1л. - препарат за дезинфекција
Начин на употреба: Производот Био Септ се нанесува со распрскување или пребришување на површина к..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
Течност за дезинфекција на раце Orosept 500ml.
Дезинфициенс за раце со широк спектар на делување и хидратантни својства ЕФИКАСНО ГО УНИШТУВА КОР..
540 ден.
без ДДВ: 514 ден.
Течност за дезинфекција на раце Orosept 1000ml.
Дезинфициенс за раце со широк спектар на делување и хидратантни својства ЕФИКАСНО ГО УНИШТУВА КОР..
980 ден.
без ДДВ: 933 ден.
Средство за дезинфекција Dentiro Light 1Lit.
Комплетно видуцидално средство за дезинфекција на површини, без парфеми и оставање на траги. ЕФИК..
980 ден.
без ДДВ: 933 ден.
Марамици за дезинфекција Dentiro
Комплетно вируцидално средство за дезинфекција на површини, без парфеми и оставање на траги. ЕФИК..
500 ден.
без ДДВ: 476 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS