Fresh Janira парфмиран спреј за тело 200 ml

Fresh Janira парфмиран спреј за тело 200 ml

210 ден.
Производител: Fresh Feel
Шифра на производ: FF023
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Fresh Feel Body Splash - лесни и освежителни мириси за тело!
Нанесете после туширање или капење или едноставно во било кое време од денот кога ќе почувствувате потреба за нова свежина.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Body, Mist, splash
Fresh Feel Fresh Janira парфмиран спреј за тело 200 ml Fresh Feel Body Splash - лесни и освежителни мириси за тело! Нанесете после туширање или капење или едноставно во било кое време од денот кога ќе почувствувате потреба за нова свежина. .. Category: Парфимиран спреј Product #: FF023 Regular price: 210 ден. 210
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS