Emozioni in Toscana Nesti Dante 250гр
  • Emozioni in Toscana Nesti Dante 250гр
  • Emozioni in Toscana Nesti Dante 250гр
  • Emozioni in Toscana Nesti Dante 250гр
  • Emozioni in Toscana Nesti Dante 250гр
  • Emozioni in Toscana Nesti Dante 250гр
  • Emozioni in Toscana Nesti Dante 250гр

Emozioni in Toscana Nesti Dante 250гр

240 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDT
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Emozioni - врста:

Градови на уметноста, манастири, села и фарми, сено, шуми, зелени полиња, пејзажи, кои ја менуваат бојата со годишните времиња, кои поминуваат низ Тоскана. Слики кои може да се видат само од прозорецот на античките куќа од Тоскана. Природата, уметноста и вкусот на добрата храна се поврзани. Сето ова е инспирација за линија на природни сапуни, наречени Emozioni in Тоскана. Линијата има шест сапуни, секој завиткан во квалитетна хартија насликана со тоскански пејзажи:

Села и Манастири, примамлив мирис кој ги поврзува небото и земјата, букет од темјан повторно да се воспостави рамнотежа помеѓу умот и телото.

Медитерански Допир, поврзани со морскиот ветер,  мирис кој потсетува на мирисот на смрека, темјан, смола од бор.

Златна Природа, пченица исполнета со бујни црвени булки, пријатна арома, мистичен симбол на нивната важност.

Волшебна Шума, свежо ветре преку дрвјата и влажните лисја, интензивна арома која дава сила на кожата.

Цветна Градина, волшебни мириси кои се фантазија од соништа и страсти.

Термални извори, убавина и хармонија на телото и умот, кои помагаат во пронаоѓањето на вредните виталните сили.

Emozioni in Toscana
Волшебна Шума Ветре низ свежите листови на дрвјата оставаат интензивен мирис кој дава на кожата снага и виталност.
Златна Природа Драгоцените својства на пченицата кои се преплетуваат со бујните црвени булки создавајќи топол мирис на мистичен симбол на есенцијалноста. Снажниот ммирис на овој сапун ќе Ве одведе во скриените предели на селските царства.
Медитерански Допир Уметност инспирирана од природата која човекот ја претворил во свој животен простор, кој поврзан со морското ветре станува интензивен мирис кои потсетува на смрека, темјан и смола од бор. Почувствувајте го мирисот на Медитеранот.
Села и Манастири Градови на уметноста, манастири, селски имоти, сено и шуми, зелени полиња, предели кои ја менуваат бојата. Евокативен мирис кој ги поврзува небото и земјата, букет од темјан за повторно воспоставување на рамнотежа помеѓу умот и телото.
Термални Води Убавина и хармонија на духот и телото кои помагаат за пронаоѓање на виталната снага. Нурнете во длабочините и пронајдете делче од своите сништа во синилото на освежителните мирисни ноти.
Цветна Градина Природата треба да се доживува како пријател кој треба да се почитува, а таа за возврат ни пружа сетила со кои може да почувствуваме и помирисаме воодушевувачки мириси кои бодат фантазии од сништата и страсти во нас.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Nesti Dante Emozioni in Toscana Nesti Dante 250гр Градови на уметноста, манастири, села и фарми, сено, шуми, зелени полиња, пејзажи, кои ја менуваат бојата со годишните времиња, кои поминуваат низ Тоскана. Слики кои може да се видат само од прозорецот на античките куќа од Тоскана. Природата, уметноста и вкусот на добрата храна се поврзани. Сето ова е инспирација за линија на природни сапуни, наречени Emozioni in Тоскана. Линијата има шест сапуни,.. Category: Сапуни  >  Хигиена Product #: NDT 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 240 ден. 240
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS