Romantica Nesti Dante 250гр
  • Romantica Nesti Dante 250гр
  • Romantica Nesti Dante 250гр
  • Romantica Nesti Dante 250гр
  • Romantica Nesti Dante 250гр
  • Romantica Nesti Dante 250гр
  • Romantica Nesti Dante 250гр

Romantica Nesti Dante 250гр

240 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDR
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Romantica - врста :

Магијата на цвеќето буди незаборавни моменти во нашиот живот.

Симфонија на цветни ноти која создава чиста и емотивна мирисна сензација.

Romantica
Багрем и Јоргован Сапуни направени од најдобри букети кои се дел од секојдневната романтика. Почуствувајте го романтичниот мирис на багрем и јоргован кои воедно е многу пријатен за кожата.
Дива Тосканска Лаванда и Вербена Сапуни направени од најдобри букети кои се дел од секојдневната романтика. Подарете си на себе мириси од раскошните полјанки на лаванда и вербена.
Каранфил и Фуксиа Сапуни направени од најдобри букети кои се дел од секојдневната романтика. Во себе ја носи комбинацијата на Каранфил и Фуксиа кој ќе Ве наведе да ја почувствувате романтиката во секој момент.
Лилјан и Нарцис Сапуни направени од најдобри букети кои се дел од секојдневната романтика. Комбинацијата на Кралски Лилјан и Нарцис буди чувство на раскош и задоволство.
Флорентинска Роза и Божур Сапуни направени од најдобри букети кои се дел од секојдневната романтика. Роза и Божур даваат возбудлив мирис кој буди чувство на чистота.
Црешов цвет и Босилок Сапуни направени од најдобри букети кои се дел од секојдневната романтика. Цветни ноти со пријатен сјај на цреша и блага сензуалност на босилок кои создаваат перфектна хармонија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bio, sapun, priroden, glicerin, cvekje
Nesti Dante Romantica Nesti Dante 250гр Магијата на цвеќето буди незаборавни моменти во нашиот живот. Симфонија на цветни ноти која создава чиста и емотивна мирисна сензација. .. Category: Сапуни  >  Хигиена Product #: NDR Regular price: 240 ден. 240
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS