Depileve Млеко за Чистење По Депилација Depileve 200мл. Ги отстранува остатоците од восок, ја омекнува и хидрира кожата по депилација. Кремастата текстура ја прави кожата мазна и свилено нежна на допир. Содржи СПФ 8 за заштита од сонце на свежо депилираната кожа. Збогатена со екстракти од невен и овес. .. Category: Депилација  >  Козметика и додатоци Product #: 6198 Regular price: 390 ден. 390 Available from: Depileve
Млеко за Чистење По Депилација Depileve 200мл.

Млеко за Чистење По Депилација Depileve 200мл.

390 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6198
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ги отстранува остатоците од восок, ја омекнува и хидрира кожата по депилација.

Кремастата текстура ја прави кожата мазна и свилено нежна на допир.

Содржи СПФ 8 за заштита од сонце на свежо депилираната кожа.

Збогатена со екстракти од невен и овес.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS