Depileve Масло за Пред Депилација Depileve 220мл. Производ формулиран со масло од кајсија и бисабол за употреба во комбинација со традиционални восоци за намалување на болката за време на депилацијата. Создава слој помеѓу кожата и восокот и го подобрува прилепувањето за влакната. .. Category: Депилација  >  Козметика и додатоци Product #: DEC001 Regular price: 470 ден. 470 Available from: Depileve
Масло за Пред Депилација Depileve 220мл.

Масло за Пред Депилација Depileve 220мл.

470 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: DEC001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Производ формулиран со масло од кајсија и бисабол за употреба во комбинација со традиционални восоци за намалување на болката за време на депилацијата. Создава слој помеѓу кожата и восокот и го подобрува прилепувањето за влакната.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS