Четка за заби ЗЛАТНА (златни јони)

Четка за заби ЗЛАТНА (златни јони)

140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
Шифра на производ: FH012
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Средно тврда, антиплак четкичка со златни јони и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од стандардните четки што овозможува подобро чистење. Јоните од злато го спречуваат развојот на бактериите и допринесуваат за избелување на забите. Препорачуваме употреба и на интердентален восочен црн конец за целосна орална хигиена. Совет од стоматолозите е да ја менувате четкичката на секои 2-3 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS