Четка за заби ЗЛАТНА (златни јони)

Четка за заби ЗЛАТНА (златни јони)

180 ден.
Производител: Forhans
Шифра на производ: FH012
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Средно тврда, антиплак четкичка со златни јони и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од стандардните четки што овозможува подобро чистење. Јоните од злато го спречуваат развојот на бактериите и допринесуваат за избелување на забите. Препорачуваме употреба и на интердентален восочен црн конец за целосна орална хигиена. Совет од стоматолозите е да ја менувате четкичката на секои 2-3 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Forhans Четка за заби ЗЛАТНА (златни јони) Средно тврда, антиплак четкичка со златни јони и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од стандардните четки што овозможува подобро чистење. Јоните од злато го спречуваат развојот на бактериите и допринесуваат за избелување на забите. Препорачуваме употреба и на интердентален восочен црн конец за целосна орална хигиена. Совет од стоматолозите е да ја менувате четкичката на секои 2-3 месеци. .. Category: Хигиена  >  Орална хигиена Product #: FH012 Regular price: 180 ден. 180
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS