Laiseven WASHER Surf Wave Effect 600мл. - гел за туширање АЛОХА! Се чувствувате храбро? Издигнете се на врвот од тие легендарни бранови на Хаваите. Waïmea ве чека, а ветерот е на ваша страна. Дозволете да ве обземе тајниот мирис на Полинезија. Погрижете се за вашата кожа, потхранете ја со емоции обземени со волшебен мирис. .. Category: Мажи  >  Гел за туширање Product #: FF035 Regular price: 399 ден. 399 Available from: Depileve
WASHER Surf Wave Effect 600мл. - гел за туширање

WASHER Surf Wave Effect 600мл. - гел за туширање

399 ден.
Производител: Laiseven
Шифра на производ: FF035
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АЛОХА! Се чувствувате храбро?

Издигнете се на врвот од тие легендарни бранови на Хаваите. Waïmea ве чека, а ветерот е на ваша страна.

Дозволете да ве обземе тајниот мирис на Полинезија. Погрижете се за вашата кожа, потхранете ја со емоции обземени со волшебен мирис.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: washer, gel, dush, tushiranje, sport

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS