Laiseven WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон Истрчајте на Маракана, храмот на футбалот. Запалете го повикот на победата со електричниот ефект на GOOOOOOAL! Ослободете се со Washer и препуштете го својот живот на JOGO BONITO (убава игра) секој ден! .. Category: Шампони  >  Мажи  >  Гел за туширање Product #: FF033 Regular price: 399 ден. 399 Available from: Depileve
WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон

WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон

399 ден.
Производител: Laiseven
Шифра на производ: FF033
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Истрчајте на Маракана, храмот на футбалот.

Запалете го повикот на победата со електричниот ефект на GOOOOOOAL!

Ослободете се со Washer и препуштете го својот живот на JOGO BONITO (убава игра) секој ден!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: washer, gel, dush, tushiranje, sport

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS