D`eyeko D'Eyeko NATURAL 912 Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. .. Category: Трепки  >  За природен изглед Product #: DE912 Regular price: 210 ден. 210 Available from: Depileve
D'Eyeko NATURAL 912
  • D'Eyeko NATURAL 912

D'Eyeko NATURAL 912

210 ден.
Производител: D`eyeko
Шифра на производ: DE912
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Меки, лесни и со природен изглед.
Изработени од природно влакно. 
100% рачна изработка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS