Тело

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло за Тело INSIGHT 150мл (Organic)
Масло за тело со Органски екстракти. Навлажнува и заштитува. Регенерира и и ја враќа еластичноста..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
Крема за Раце INSIGHT 75мл (Organic)
Крема за раце со Органски екстракти. Ги регенерира и негува дури и најсувите, испукани раце. Л..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Колаген Еластин Depileve 200мл.
ХИДРАТАЦИЈА и РЕГЕНЕРАЦИЈА Производ со колаген и еластин специјално дизајниран за зацврстување..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS