Depileve ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл Неверојатна длабинска хидратација и потхранување на ткивото на кожата. Кремата е нежна и одлична за реконструкција на многу оштетена кожа. Може да се употребува на сите делови на телото, а особено се препорачува за нега и подмладување на кожата на: лакти, испукани петици, суви раце и нозе. Добивате нова кожа: мазна, подмладена и мека на допир. .. Category: Тело  >  Маникир  >  Педикир  >  Нега  >  Нега Product #: 6147 Regular price: 720 ден. 720 Available from: Depileve
Распродадено
ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл
  • ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл
  • ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл
  • ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл
  • ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл

ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл

720 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6147
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Неверојатна длабинска хидратација и потхранување на ткивото на кожата.

Кремата е нежна и одлична за реконструкција на многу оштетена кожа.

Може да се употребува на сите делови на телото, а особено

се препорачува за нега и подмладување на кожата на:

лакти, испукани петици, суви раце и нозе.

Добивате нова кожа: мазна, подмладена и мека на допир.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: parafin, hidratanten, race, stapala, noze

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS