Kepro Спреј за оштетена коса (не се плакне) Sublime 200мл. Спреј за многу оштетена коса. Идеален за обновување на бланширана и боена коса, што го изгубила сјајот и цврстината. Концентрирана без-масна формула за интензивна нега на ослабната коса, без тело. Употреба: Нанесете на влажна коса, расчешлајте и исушете. Не се плакне!  .. Category: Коса  >  Серуми Product #: KP102 Regular price: 550 ден. 550 Available from: Depileve
Спреј за оштетена коса (не се плакне) Sublime 200мл.

Спреј за оштетена коса (не се плакне) Sublime 200мл.

550 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP102
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Спреј за многу оштетена коса. Идеален за обновување на бланширана и боена коса, што го изгубила сјајот и цврстината. Концентрирана без-масна формула за интензивна нега на ослабната коса, без тело.

Употреба: Нанесете на влажна коса, расчешлајте и исушете. Не се плакне! 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS