Depileve Ролон Cire BLUE Depileve 100гр. Нова формула на восок на БИО база. Карактеристична елегантна маринско-сина боја и кремаста текстура. Повеќе наменски восок со максимална лепивост на влакната, но во исто време нежен за кожата. Предности:  Средна текстура: ниту премногу течен ниту премногу густ, лесно се нанесува, дури и на чувствителна кожа Без остатоци: високиот квалитет на БИО-смолите му дава на овој восок одлична пласт.. Category: Депилација  >  Со ленти  >  Ролони Product #: 6156/2 Regular price: 125 ден. 125 Available from: Depileve
Ролон Cire BLUE Depileve 100гр.

Ролон Cire BLUE Depileve 100гр.

125 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6156/2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Нова формула на восок на БИО база. Карактеристична елегантна маринско-сина боја и кремаста текстура. Повеќе наменски восок со максимална лепивост на влакната, но во исто време нежен за кожата.

Предности: 

Средна текстура: ниту премногу течен ниту премногу густ, лесно се нанесува, дури и на чувствителна кожа

Без остатоци: високиот квалитет на БИО-смолите му дава на овој восок одлична пластичност и зголемена ефикасност, без притоа да остава остатоци на кожата.

Елегантен француски стил: Преубава боја која смирува во француски стил ќе ви помогне и визуелно да ја организирате работата подобро.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS