Depileve СЕТ за Депилација: Топилка + Ролон + Ленти + Масло за Чистење Восок Depileve Сетот содржи: х1 Топилка за ролони х50 траки за депилација на тело х50 траки за депилација на лице х1 ролон со восок за депилација х1 масло за чистење со азулен .. Category: Депилација  >  Со ленти  >  Топилки Product #: 6154/1 Regular price: 2.400 ден. 2.400 Available from: Depileve
СЕТ за Депилација: Топилка + Ролон + Ленти + Масло за Чистење Восок Depileve

СЕТ за Депилација: Топилка + Ролон + Ленти + Масло за Чистење Восок Depileve

2.400 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6154/1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сетот содржи:

х1 Топилка за ролони

х50 траки за депилација на тело

х50 траки за депилација на лице

х1 ролон со восок за депилација

х1 масло за чистење со азулен

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS