Kepro Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл. Идеална за руса, бланширана, сива коса или прамени. Формулирана со специјален виолетов пигмент кој ги неутрализира жолтите нијанси, ја прави косата мека, сјајна и свиленкаста и не ја спласнува.   Употреба: после шампонирање на косата нанесете на влажна коса по должината и на врвовите. Оставете да делува 3-5 минути и исплакнете. Протресете пред употреба. .. Category: Коса  >  Кондиционери Product #: KP137 Regular price: 540 ден. 540 Available from: Depileve
Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл.
  • Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл.
  • Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл.
  • Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл.
  • Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл.
  • Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл.
  • Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл.

Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл.

540 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP137
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Идеална за руса, бланширана, сива коса или прамени.

Формулирана со специјален виолетов пигмент кој ги неутрализира жолтите нијанси, ја прави косата мека, сјајна и свиленкаста и не ја спласнува.

 

Употреба: после шампонирање на косата нанесете на влажна коса по должината и на врвовите. Оставете да делува 3-5 минути и исплакнете. Протресете пред употреба.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: pena, neutralizacija, zolti, tonovi, plava

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS