ReNew YOU Gold Eye Masks - Златна маска за очи

ReNew YOU Gold Eye Masks - Златна маска за очи

199 MKD
Производител: Montagne Jeunesse
Шифра на производ: 1043
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Освежете ги изморените очи и намалете ги темните кругови околу нив со нашите златни маски за очи.

Со вбризгани екстракти од соја и Коензим Q10. го подобруваат изгледот, помагајќи продукција на колаген и длабинска хидратација на кожата. Лицето ќе ви биде помазно и ќе изгледате посвежо.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS