D`eyeko D'Eyeko SUPER FULL 901 Меки, лесни и со природен изглед, за волумен. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. .. Category: Трепки  >  За волумен Product #: DE901 Regular price: 210 ден. 210 Available from: Depileve
D'Eyeko SUPER FULL 901
  • D'Eyeko SUPER FULL 901

D'Eyeko SUPER FULL 901

210 ден.
Производител: D`eyeko
Шифра на производ: DE901
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Меки, лесни и со природен изглед, за волумен.
Изработени од природно влакно. 
100% рачна изработка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: vestacki, trepki, nadgradba, volumen

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS