Depileve Топилка за Парафин DEPILEVE 1.5кг Класична топилка за парафин со регулатор за 2 нивоа на топлина: 55ºC и 65ºC. Удобен сад за целосно потопување на дланките и стапалата, со обележан min и max. Во релаксирачка портокалова-крем боја. .. Category: Маникир  >  Педикир Product #: 6052 Regular price: 3.900 ден. 3.900 Available from: Depileve
Топилка за Парафин DEPILEVE 1.5кг

Топилка за Парафин DEPILEVE 1.5кг

3.900 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6052
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Класична топилка за парафин со регулатор за 2 нивоа на топлина: 55ºC и 65ºC.
Удобен сад за целосно потопување на дланките и стапалата, со обележан min и max.
Во релаксирачка портокалова-крем боја.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: topilka, parafin, race, stapala, nega

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS