Паста за заби АЛОЕ ВЕРА 75мл. (20% алое)

Паста за заби АЛОЕ ВЕРА 75мл. (20% алое)

295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Шифра на производ: FH005
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Мултисенсорно искуство со гелна паста со интензивен вкус, воедно со регенеративните и смирувачки својства на АЛОЕ ВЕРА. Нанесете на четкичката за заби и препуштете се на задоволствата. Ментата и Еукалиптусот ќе ви обезбедат долготраен свеж здив.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS