Kepro СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs Шампон + Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Ја прави косата мека, сјајна и свиленкаста. Сетот содржи и спреј за оштетена коса Sublime.   Употреба: по миењето со шампон од истата линија, нанесете маска на влажна коса со соодветни ракавици по должината и врвовите, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете.   .. Category: Коса  >  Шампони  >  Маски  >  Серуми Product #: KP101 Regular price: 1.390 ден. 1.390 Available from: Depileve
СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs
  • СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs
  • СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs
  • СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs
  • СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs
  • СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs
  • СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs

СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs

1.390 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP101
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Шампон + Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Ја прави косата мека, сјајна и свиленкаста.

Сетот содржи и спреј за оштетена коса Sublime.

 

Употреба: по миењето со шампон од истата линија, нанесете маска на влажна коса со соодветни ракавици по должината и врвовите, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS