7th Heaven 7th Heaven PINK OXYGEN BUBBLE - маска со меурчиња Што е тоа розево со меурчиња?... Нашата розева маска со меурчиња! Земавме хидрирачки Грејпфрут и го помешавме со сочна Малина за да ја направиме оваа неверојатна маска. Кога ќе ја ставите на лицето во контакт со воздухот почнува да прави меурчиња и пена за да освежување и чистење на лицето. Дали ви кажавме дека е РОЗЕВA :) За посветол и ревитализиран тен, препорачуваме да се користи ед.. Category: Маски  >  Текстил маски Product #: 1054 Regular price: 140 ден. 140 Available from: Depileve
7th Heaven PINK OXYGEN BUBBLE  - маска со меурчиња

7th Heaven PINK OXYGEN BUBBLE - маска со меурчиња

140 ден.
Производител: 7th Heaven
Шифра на производ: 1054
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Што е тоа розево со меурчиња?... Нашата розева маска со меурчиња!

Земавме хидрирачки Грејпфрут и го помешавме со сочна Малина за да ја направиме оваа неверојатна маска.

Кога ќе ја ставите на лицето во контакт со воздухот почнува да прави меурчиња и пена за да освежување и чистење на лицето.

Дали ви кажавме дека е РОЗЕВA :)

За посветол и ревитализиран тен, препорачуваме да се користи еднаш неделно.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS