Crisnail Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декорации, можност за имагинација и обликување на разни форми ИЗБОР на БОИ МАКСИМАЛНА ПОКРИВНОСТ - штедите време и пари ИЗДРЖЛИВОСТ - отпорни на пукање и контакт со детергенти УВ ЗАШТИТА - ги штитат ноктите да не пожолтуваат .. Category: Маникир  >  Лакови Product #: 6725 Regular price: 230 ден. 230 Available from: Depileve
Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл

Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл

230 ден.
Производител: Crisnail
Шифра на производ: 6725
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Бон-Бон нијанси :

НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !
 

 • ГУСТИНА - идеална за артистички декорации, можност за имагинација и обликување на разни форми
 • ИЗБОР на БОИ
 • МАКСИМАЛНА ПОКРИВНОСТ - штедите време и пари
 • ИЗДРЖЛИВОСТ - отпорни на пукање и контакт со детергенти
 • УВ ЗАШТИТА - ги штитат ноктите да не пожолтуваат

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lakovi, nokti, sareni, crisnai, mesani

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

 • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
 • +389 (076) 344 426
 • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS