Anesi URBAN BlueDefense крем 50мл. Обезбедува висока хидратација на кожата. Содржи ексклузивен пептид од какао кој ја штити кожата од високо видливата енергија (HEV) што ја испуштаат лаптопите, таблетите, мобилните телефони и LED светилките. Содржи биомиметички слој  комбиниран со Pronalen Bioprotect *, дејствува како отстранувач  на причинителите на  загадувањето на животната средина. Зајакнат со SPF 20 овозможува  понатамошна  за.. Category: Лице  >  Urban Defense Product #: ANU02 Regular price: 1.380 ден. 1.380 Available from: Depileve
URBAN BlueDefense крем 50мл.

URBAN BlueDefense крем 50мл.

1.380 ден.
Потребни наградни поени: 1380
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANU02
Наградни поени: 150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Обезбедува висока хидратација на кожата. Содржи ексклузивен пептид од какао кој ја штити кожата од високо видливата енергија (HEV) што ја испуштаат лаптопите, таблетите, мобилните телефони и LED светилките. Содржи биомиметички слој  комбиниран со Pronalen Bioprotect *, дејствува како отстранувач  на причинителите на  загадувањето на животната средина. Зајакнат со SPF 20 овозможува  понатамошна  заштита од изложеноста  на УВА / УВБ здраците. Нанесете на лицето и вратот по URBAN BlueDefense серумот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS