Anesi URBAN BlueDefense серум 30мл. Заштитен концентриран серум содржи активни состојки, кои ја обновуваат оштетената кожа и ја штитат од натамошното штетно влијание на загадената животна стредина и урбаното живеење. Содржи активни состојки кои ја штитат кожата од загадената средина и PM 2.5 честичките. Збогатен е со матични клетки од брусница кои го спречуваат стареењето од фото зрачењата и ја обновуваат кожата. Algaktiv® Zen.. Category: Лице  >  Urban Defense Product #: ANU01 Regular price: 1.380 ден. 1.380 Available from: Depileve
URBAN BlueDefense серум 30мл.

URBAN BlueDefense серум 30мл.

1.380 ден.
Потребни наградни поени: 1380
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANU01
Наградни поени: 150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Заштитен концентриран серум содржи активни состојки, кои ја обновуваат оштетената кожа и ја штитат од натамошното штетно влијание на загадената животна стредина и урбаното живеење. Содржи активни состојки кои ја штитат кожата од загадената средина и PM 2.5 честичките. Збогатен е со матични клетки од брусница кои го спречуваат стареењето од фото зрачењата и ја обновуваат кожата.

  • Algaktiv® Zen се бори против оксидативниот стрес во комбинација со хијалуронска киселина што резултира светла, детоксифицирана кожа со намалени брчки. Нанесете на чисто лице и врат секое утро или вечер, пред нанесување на URBAN BlueDefense Кремот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS