Anesi AGE CONTROL сет за патување (стимулатор + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енкапсулира млада меморија во остарените клетки и прави забрзано да работат (старата кожа се регенерира и почнува забрзано да работи). Овие фактори за растење, ги измазнуваат контурите на лицето, ги намалуваат брчките и ги затвораат проширените пори. - Cellular 3 Renewal Cream 15 ml Крема со био-те.. Category: Лице  >  Anti-Age  >  Cellular 3 Product #: AT004 Regular price: 2.800 ден. 2.800 Available from: Depileve
AGE CONTROL сет за патување (стимулатор + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI

AGE CONTROL сет за патување (стимулатор + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI

2.800 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: AT004
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сетот содржи:

- 3GF Cellular Booster 10 ml
Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енкапсулира млада меморија во остарените клетки и прави забрзано да работат (старата кожа се регенерира и почнува забрзано да работи). Овие фактори за растење, ги измазнуваат контурите на лицето, ги намалуваат брчките и ги затвораат проширените пори.

- Cellular 3 Renewal Cream 15 ml
Крема со био-технолошки активни состојки против 3-те главни фактори за стареење. Формулата е на база на Progeline, биометриски пептид за измазнување на контурите на лицето, избелување на кожата и зголемување на густината на ткивото (стеснување на проширените пори).

- Aqua Vital Mousse Radiance 30 ml
Отстранувач на шминка за сите типови на кожа. Обезбедува длабинска хигиена и убаво ја чисти кожата. Лицето станува сјајно и се чувствувате свежо.

- Aqua Vital Lotion 30 ml
Тонер за лице, за сите типови на кожа. Совршено ја чисти кожата и ја припрема за шминка (освежува со активна вода и длабински ја хидрира кожата).

Сетот содржи се што ви е потребно за лице!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: age, control, set, patuvanje

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS