Kepro СЕТ Арган: Шампон + Серум KAYPRO Сет од шампон и серум од Арган за длабинска хидратација и потхранување на косата.  Го хидрира влакното и врвовите  Ја освежува сувата, порозна коса  Го прави влакното мазно и свилено  Штити од фенирање и пеглање  Штити од временски промени Не ја мрси косата  .. Category: Коса  >  Шампони  >  Серуми Product #: KP031 Regular price: 670 ден. 670 Available from: Depileve
СЕТ Арган: Шампон + Серум KAYPRO

СЕТ Арган: Шампон + Серум KAYPRO

670 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP031
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет од шампон и серум од Арган за длабинска хидратација и потхранување на косата. 

  • Го хидрира влакното и врвовите 
  • Ја освежува сувата, порозна коса 
  • Го прави влакното мазно и свилено 
  • Штити од фенирање и пеглање 
  • Штити од временски промени
  • Не ја мрси косата 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: set, sampon, serum, aran, kosa

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS