Tретманска Инфра-Црвена Пегла (ефект на сауна) OWAY 100-240v

Tретманска Инфра-Црвена Пегла (ефект на сауна) OWAY 100-240v

6.900 MKD
без ДДВ: 5.847 MKD
Шифра на производ: RO02
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Течните супстанци ги претвора во микро-молекули и третманот убаво се впива во третираната коса. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tretman, infra, crvena, pegla

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS