Фигаро со Четка во 3 димензии (Титаниум) BABYLISS PRO 14/19/24мм

Фигаро со Четка во 3 димензии (Титаниум) BABYLISS PRO 14/19/24мм

2.200 MKD
Производител: Babyliss
Шифра на производ: BA202
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Електрична титаниумска четка за виткање со 3 димензии и 2 нивоа на јачина.

 

Употреба: Се препорачува да се употребува на влажна, претходно сушена, миена коса.

Може да се користи и на сува коса за корекција на четкањето.

Четката има 3 позиции:

 

0 (исклучено)
I (средно дување)
II (силно дување)
 

Работете по секции не поголеми од 2cm. и што е можно поизедначени.

Секогаш работете од коренот кон врвовите.

Полека лизгајте ја четката по должина на секцијата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: figaro, vitkanje, cetka

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS