Колор гел боја за коса за мажи 60мл + Активатор 150мл.
  • Колор гел боја за коса за мажи 60мл + Активатор 150мл.

Колор гел боја за коса за мажи 60мл + Активатор 150мл.

350 MKD
Производител: Kepro
Шифра на производ: BC02x
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Основата на гелот е формулирана со иновативни полимери и немaсни додатоци, така што пигментите  се поефективни и поблиски до природен изглед.

Технологијата нуди голем број на различни тонови и варијации на сива со само 4 нијанси, дава сјај и го зајакнува влакното после апликацијата.

Резултати: косата има свежина, и младелашки изглед. Резултатите се дискретни, чиста коса и природен изглед.

Времетраење: ефектот е 4 недели, меѓутоа зависи од тоа колку често се мие косата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS