KAY SUN хидратантна маска 500мл.

KAY SUN хидратантна маска 500мл.

390 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP117
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Хидратантна маска која ја омекнува косата која е изложена на сонце, хлор и морска сол.

Формула кој го олеснува чешлањето, го спречува фризз ефектот и и дава на косата цврстина и сјај.

На претходно измиена, влажна коса, нанесете од маската по целата должина и оставете да делува 5-10 минути. Исплакнете. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: maska, kosa, uv zastita, sonce

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS