Nesti Dante Антибактериски сапун IMMUNITY 150гр. Nesti Dante Сапунот IMMUNITY е специјално дизајниран за комплетна дезинфекција благодарејќи на механичкото отстранување на нечистотиите и бактериите за чиста и добро заштитена кожа. БЕЗ бои и мириси! Хипоалергенски и веган френдли. Активна компонента: Benzalkonium Chloride 0,10%.   .. Category: Сапуни  >  Хигиена  >  Дезинфекција Product #: NDI01 Regular price: 195 ден. 195 Available from: Depileve
Антибактериски сапун IMMUNITY 150гр. Nesti Dante

Антибактериски сапун IMMUNITY 150гр. Nesti Dante

195 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDI01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сапунот IMMUNITY е специјално дизајниран за комплетна дезинфекција благодарејќи на механичкото отстранување на нечистотиите и бактериите за чиста и добро заштитена кожа.

БЕЗ бои и мириси! Хипоалергенски и веган френдли.

Активна компонента: Benzalkonium Chloride 0,10%.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS