Gnail G-Nail гел лак 15г Гел лак кој може да се нанесува на природен нокт или како боја на гел или акрил техника на нокт. .. Category: Маникир  >  Гел-лак Product #: GN035 Regular price: 500 ден. 500 Available from: Depileve
G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г
 • G-Nail гел лак 15г

G-Nail гел лак 15г

500 ден.
Производител: Gnail
Шифра на производ: GN035
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Гел лак кој може да се нанесува на природен нокт или како боја на гел или акрил техника на нокт.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: гел-лак, gel-lak, G-Nail

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

 • +389 (02) 3109 130
 • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS