Хлорофил во зрна DEPILEVE 1кг. (гранули)

Хлорофил во зрна DEPILEVE 1кг. (гранули)

950 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6103
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Уживајте во свежината и благопријатното чувство по депилацијата.
Подолгото време на сушење, овозможува меко влечење, идеално за нормална и груба кожа.

Тип на влакно: средно и грубо.
Тип на кожа: нормална.
Зони: раце, нозе, грб.

Пакување во гранули – 1000 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS