Anesi DERMO TENZ Гел ANESI 30мл. Нова генерација нега на лице која дава моментален лифтинг ефект воедно со длабински anti-age третман Текстура: гел Моментален затегнувачки и лифтинг ефект на мимичните линии и малите брчки за само 5 минути Затегнување и редефиниција на контурите на лицето Ефикасна деконтракција на кожата и корекција на брчките Моментално зголемување на нивото на хидратација и обезбедување на момента.. Category: Лице  >  Anti-Age Product #: ANJ01 Regular price: 1.390 ден. 1.390 Available from: Depileve
DERMO TENZ Гел ANESI 30мл.

DERMO TENZ Гел ANESI 30мл.

1.390 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANJ01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Нова генерација нега на лице која дава моментален лифтинг ефект воедно со длабински anti-age третман

Текстура: гел

  • Моментален затегнувачки и лифтинг ефект на мимичните линии и малите брчки за само 5 минути
  • Затегнување и редефиниција на контурите на лицето
  • Ефикасна деконтракција на кожата и корекција на брчките
  • Моментално зголемување на нивото на хидратација и обезбедување на моментална свежина на изморената кожа

Активни состојки:

  • Kigelia
  • Quilleja
  • Spilantes

Начин на употреба: Наутро и навечер на чисто и тонизирано лице нанесете на лицето и вратот. Идеално за ненесување пред шминка како и за мажи

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS